-50%
I-Wireless Wireless Bluetooth Shower Somlomo kunye nerediyo ye-FM
$19.00 $9.50
- Ukuba bhetyebhetye: Ngaphandle, Ukuhamba, Elwandle, Kwi Shower
- umsebenzi: Irediyo ye-Intanethi,Isithethi esakhelwe ngaphakathi
- eyongezwayo: Ibhegi yetshaja,Intambo Yokwandiswa
- Ibhetri eyakhelwe-ngaphakathi: Iyatshajwa kwakhona
- material: plastic
- umbala: Zininzi,Mnyama,Mhlophe,Bomvu,Luhlaza,Pinki
- Uphawu oluhambelanayo: Samsung, apile, IPad, IMac, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
- UMGANGATHO WOMSINDO WE-DIMENSIONAL ukhupha isandi esiphezulu sokuthembeka kwestereo kunye nokucaciswa kwelizwi elicacileyo kunye nobutyebi., uluhlu lomculo weokhestra. Igumbi lakho lokuhlambela liya kuvakala njengeholo yekonsathi !
- I-WATERPROOF ene-silicone etywiniweyo kunye ne-interface. Ingothuki kwaye ayingenwa luthuli nenkunkuma. Ilungele ishawa, usuku elunxwemeni, ukuhlamba imoto okanye uhambo.
- IZAKHONO EZININZI ZOKUSEBENZA zivumela intetho engenazandla ngeemakrofoni eyakhelweyo; sebenzisa njengokukhutshwa kwesivalo esikude kwifowuni yakho; kwaye utsibe okanye udlale kwakhona ingoma ngokulula kweqhosha elinye.
- UKUQHAGAMSHELWA KULULA ngaphantsi 6 imizuzwana nge-smartphone yakho, ithebhulethi okanye ikhompyuter. Ukusebenza kuluhlu olude ukuya kuthi ga 10 iimitha ukusuka kwisixhobo sakho. Beka isithethi sakho ngaphandle ngelixa usegadini okanye uphumle ecaleni kwedama.
- I-Bulit-in li-ion ibhetri ye-wireless Bluetooth speaker.
- Inamandla ngakumbi kunokhuphiswano uninzi lwezithethi zebluetooth ezenzelwe ukusetyenziswa njengezithethi zeshawa kunye nezithethi zangaphandle zine-3-watt audio driver..
- Iyahambelana nazo zonke iiselfowuni ezisebenza ngeBluetooth, Amacwecwe, PC/Mac,njl.
| eyongezwayo | Ibhetri, Ibhegi yetshaja, Intambo Yokwandiswa |
| uhlobo | Isandisi-lizwi esincinci, Isandisi seKhaya |
| Sebenzisa | Isithethi seBluetooth, computer, Ithiyetha yasekhaya, Umdlali weKaraoke, Inombolo kanomyayi, Isidlali-msindo esiphathwayo |
| Sebenzisa | Isipho soShishino |
| umsebenzi | Irediyo ye-Intanethi, Isithethi esakhelwe ngaphakathi |
| Ibhetri eyakhelwe-ngaphakathi | Iyatshajwa kwakhona |
| umbala | Mnyama, Zininzi, Beige, Ntsundu, Luhlaza, Luhlaza, Pinki, Lubhelu |
| isicelo | Itshaja yefowuni ephathwayo, ekhaya, Ekhaya nangaphandle |
| Inguqulelo yeBluetooth | V3.0+EDR |
| Ubungakanani beSithethi | 73*73*54mm |
| Umculo ovela kwiKhadi leTF | Ewe |
| Uphazanyiso | < 0.5 % |
| Uluhlu lweRF | 10m |
| Umthamo webhetri | 400mAh |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "I-Wireless Wireless Bluetooth Shower Somlomo kunye nerediyo ye-FM”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.












reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.