-39%
LED Light Bluetooth Wireless Somlomo
$16.00 $9.80
- uhlobo: Iyasebenza, Iyasebenza, electric,Bluetooth Wireless,Isandisi-lizwi esincinci,Isandisi seKhaya
- Sebenzisa: computer, Ithiyetha yasekhaya, Umdlali weKaraoke, Inombolo kanomyayi, Isidlali somsindo esiphathwayo, Iqonga
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
- Bluetooth V3.0 technology allows you to enjoy music from all Bluetooth-enabled devices.
- Built-in internal microphone makes talking on the phone easy and clear. Built-in fine tunable FM Radio option. Micro SD card and TF, ifakiwe, permits to play all your MP3 music.
- Built-in rechargeable 400 mAh battery supports up to 4 hours playback time. Recharge in just 2 iiyure. Listen to non-Bluetooth devices as a wired speaker with included 3.5mm audio cable.
- The light pattern is adjusted and danced by the sound,flash rainbow multi color flash light unique for your music, videos, games and gatherings,party,bar,nighlight use.
- Package contents: Portable Bluetooth Speaker, micro USB cable, 3.5mm cable audio, instruction manual.
| eyongezwayo | Ibhetri, Ibhegi yetshaja, Intambo Yokwandiswa |
| uhlobo | Isandisi-lizwi esincinci, Isandisi seKhaya |
| Sebenzisa | Isithethi seBluetooth, computer, Ithiyetha yasekhaya, Umdlali weKaraoke, Inombolo kanomyayi, Isidlali-msindo esiphathwayo |
| Sebenzisa | Isipho soShishino |
| umsebenzi | Irediyo ye-Intanethi, Isithethi esakhelwe ngaphakathi |
| Ibhetri eyakhelwe-ngaphakathi | Iyatshajwa kwakhona |
| umbala | Mnyama, Zininzi, Beige, Ntsundu, Luhlaza, Luhlaza, Pinki, Lubhelu |
| isicelo | Itshaja yefowuni ephathwayo, ekhaya, Ekhaya nangaphandle |
| Inguqulelo yeBluetooth | V3.0+EDR |
| Ubungakanani beSithethi | 141*48*71mm |
| Umculo ovela kwiKhadi leTF | Ewe |
| Uphazanyiso | < 0.5 % |
| Uluhlu lweRF | 10m |
| Umthamo webhetri | 400mAh |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "LED Light Bluetooth Wireless Somlomo”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.














reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.