-36%
Isithethi segusha esingenamanzi sebluetooth esingenamanzi V3.0
$19.50 $12.50
| Iinkcukacha Packaging: | Isithethi segusha esingenamanzi sebluetooth esingenamanzi V3.0 30bekhompyutha / baseKapa,indlela:49.5×31.5x24cm,G.w:10.1Kum |
|---|
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Faka: | mini ,ephathekayo |
| IPX4 ingangeni manzi | |
| I-USB iyatshajwa kwakhona | |
| Wireless | |
| Inguqulelo yeBluetooth: | V3+EDR |
| Umgama wokufumana iBluetooth: | >10m |
| Ukusetyenziswa kwamandla: | 2.5W |
| Impendulo ye-frequency: | 50HZ-20KHZ |
| Uvakalelo: | >60dB |
| Uphazanyiso: | <0.5% |
| Ukunikezwa Amandla: | eyakhelwe-ngaphakathi 5V/1000mHA ibhetri |
| Ixesha lokutshaja: | 4-5iiyure |
| Ixesha lokudlala umculo: | 6-8iiyure |
| Ubungakanani beyunithi: | 8.9X8.8X8CM |
| eyongezwayo: | iaudio+usb+manual |
| Packaging: | 30iipcs/ctn Iindlela:49.5×31.5x24cm gw:10.1Kum |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "Isithethi segusha esingenamanzi sebluetooth esingenamanzi V3.0”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.