-50%
Wirless Portable Bluetooth DSP Somlomo kunye Dazzle LED Light
$20.00 $10.00
- uhlobo: Iyasebenza, Iyasebenza, electric,Bluetooth Wireless,Isandisi-lizwi esincinci,Isandisi seKhaya
- Sebenzisa: computer, Ithiyetha yasekhaya, Umdlali weKaraoke, Inombolo kanomyayi, Isidlali somsindo esiphathwayo, Iqonga
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
- Built-in 88 three-color RGB LED lights, 360-degree LED pulsating music ; five kinds of music pulsating LED visual display mode.
- Built-in high-quality dual voice coil speakers, bright treble, alto mellow, deep bass, bringing you the perfect music to enjoy.
- Support for iPhone, ye-iPad, for HTC, for Samsung, laptops and other devices with Bluetooth function easy to pair and play music.
- Support the TF card MP3,WMA,INKAWANE,FLAL format etc all full decode lossless audio fidelity; ,easy to play music.
| eyongezwayo | Ibhetri, Ibhegi yetshaja, Intambo Yokwandiswa |
| uhlobo | Isandisi-lizwi esincinci, Isandisi seKhaya |
| Sebenzisa | Isithethi seBluetooth, computer, Ithiyetha yasekhaya, Umdlali weKaraoke, Inombolo kanomyayi, Isidlali-msindo esiphathwayo |
| Sebenzisa | Isipho soShishino |
| umsebenzi | Irediyo ye-Intanethi, Isithethi esakhelwe ngaphakathi, LED Light Visual Display Mode |
| Ibhetri eyakhelwe-ngaphakathi | Iyatshajwa kwakhona |
| umbala | Mnyama, Zininzi, Beige, Ntsundu, Luhlaza, Luhlaza, Pinki, Lubhelu |
| isicelo | Itshaja yefowuni ephathwayo, ekhaya, Ekhaya nangaphandle |
| Inguqulelo yeBluetooth | V3.0+EDR |
| Ubungakanani beSithethi | 72*72*143mm |
| Umculo ovela kwiKhadi leTF | Ewe |
| Uphazanyiso | < 0.5 % |
| Uluhlu lweRF | 10m |
| Umthamo webhetri | 300mAh |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "Wirless Portable Bluetooth DSP Somlomo kunye Dazzle LED Light”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.










reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.