-39%
Isibane seDesika esiLawulwayo esiLawulwayo ngeBluetooth Somlomo
$18.00 $11.00
- uhlobo: Iyasebenza, Iyasebenza, electric,Bluetooth Wireless,Isandisi-lizwi esincinci,Isandisi seKhaya
- Sebenzisa: computer, Ithiyetha yasekhaya, Umdlali weKaraoke, Inombolo kanomyayi, Isidlali somsindo esiphathwayo, Iqonga
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
- Bluetooth Call Answering: Answer phone calls from the Lamp Speaker.
- Night Stand Lamp, Great for Babies Room and Portable : Broaden your childs horizon, or take it on your next Camping Trip, Ukuhamba, Tailgating, Backyard Grilling, Car, or Garage.
- Novel design: LED Bluetooth speaker light supports all the devices with Bluetooth function such as mobile phone, tablet and PC.
- Lets you enjoy your favorite music in high-quality sound in the shower, pool, car, or just about anywhere else.
- Great suction cup attached that will grab on to any flat surface! Shower, door, windows, tables, pool linings, njl.
| eyongezwayo | Ibhetri, Ibhegi yetshaja, Intambo Yokwandiswa |
| uhlobo | Isandisi-lizwi esincinci, Isandisi seKhaya |
| Sebenzisa | Isithethi seBluetooth, computer, Ithiyetha yasekhaya, Umdlali weKaraoke, Inombolo kanomyayi, Isidlali-msindo esiphathwayo |
| Sebenzisa | Isipho soShishino |
| umsebenzi | Irediyo ye-Intanethi, Isithethi esakhelwe ngaphakathi |
| Ibhetri eyakhelwe-ngaphakathi | Iyatshajwa kwakhona |
| umbala | Mnyama, Zininzi, Beige, Ntsundu, Luhlaza, Luhlaza, Pinki, Lubhelu |
| isicelo | Itshaja yefowuni ephathwayo, ekhaya, Ekhaya nangaphandle |
| Inguqulelo yeBluetooth | V3.0+EDR |
| Ubungakanani beSithethi | 83*83*98mm |
| Umculo ovela kwiKhadi leTF | Ewe |
| Uphazanyiso | < 0.5 % |
| Uluhlu lweRF | 10m |
| Umthamo webhetri | 400mAh |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "Isibane seDesika esiLawulwayo esiLawulwayo ngeBluetooth Somlomo”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.










reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.