-35%
music mini mp3 Bluetooth speaker
$25.50 $16.50
Feacture
High quality stereo sound.
Ruber oil finishing,soft touch.
Hands free function for mobile phone calling.
Li-battery rechargeable.
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Inguqulelo yeBluetooth | V2.1+EDR |
| RF range | >=10M |
| Speaker output | 2*3W |
| Ukuphendula rhoqo | 60HZ-20KHZ |
| Ukugqwetha | <0.5% |
| Uvakalelo | >=70DB |
| Umthamo webhetri eyakhelwe-ngaphakathi | 2200mA |
| Ixesha lokutshaja ibhetri | 3-4iiyure |
| Ixesha lokudlala umculo | 4-5iiyure |
| material | ABS+rubber |
| Ubungakanani beyunithi | 22.5×8.05×8.05i-cm |
| ebezithunyelwe | 12bekhompyutha / baseKapa:43.5x33x27.5cm, GW:7.50Kum |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "music mini mp3 Bluetooth speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.