-31%
bluetooth wireless speaker
$32.50 $22.50
| Iinkcukacha Packaging: | sensor touch portable bluetooth wireless speaker for home 8pcs/ctn means:16×13.7×19.6cm g.w:11Kum |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 30 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Inguqulelo yeBluetooth | V2.1+EDR |
| RF range | 10M |
| Speaker output | 1*3W |
| Ukuphendula rhoqo | 20HZ-20KHZ |
| Ukugqwetha | <0.5% |
| Uvakalelo | >70DB |
| Umthamo webhetri eyakhelwe-ngaphakathi | 2200mA |
| Ixesha lokutshaja ibhetri | 3-4iiyure |
| material | ABS |
| Into evikela amanzi | IPX4 |
| Unite size | 16×13.7×19.6i-cm |
| ebezithunyelwe | 8iipcs/ctn Iindlela:64×36.5x23cm, GW:11Kum |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "bluetooth wireless speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.