-47%
Ukutshajwa kwakhona kweBluetooth Wireless Party Somlomo kunye neDancing LED Lights
$35.00 $18.60
- Ukuba bhetyebhetye: Ngaphandle, Ukuhamba
- umsebenzi: Irediyo ye-Intanethi,Isithethi esakhelwe ngaphakathi
- eyongezwayo: Ibhegi yetshaja,Intambo Yokwandiswa
- Ibhetri eyakhelwe-ngaphakathi: Iyatshajwa kwakhona
- material: plastic
- umbala: Zininzi,Mnyama,Mhlophe,Bomvu,Luhlaza,Pinki
- Uphawu oluhambelanayo: Samsung, apile, IPad, IMac, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
- Iqela eliphathekayo – I-Mini Party ye-LED Somlomo iphucula nawaphi na amava okumamela ngokupeyinta igumbi ngemibalabala, ukudanisa izibane ze-LED.
- Hlaziya kwaye Uhambe – Yiza neSithethi seQela eliHlaziyo kunye nawe naphi na apho unokusifuna khona.
- Ngocingo okanye Wireless – Qhagamshela kwisithethi ngeBluetooth ukuze uphulaphule lula ngaphandle kwamacingo, okanye uqhagamshele isixhobo sakho kwi-aux-in 3.5mm igalelo.
- Isithethi Esincinci Isandi Esikhulu – I-compact Mini Party Somlomo ikhwaza ngokukhohlisayo ngobukhulu bayo, kwaye izalise ngokulula naliphi na igumbi ngomculo owuthandayo.
- Iimbonakalo: Multicolor ukukhanya show, Iyatshajwa kwakhona, Uqhagamshelo lweBluetooth, i-aux-in 3.5mm jack, iintambo zibandakanyiwe.
| eyongezwayo | Ibhetri, Ibhegi yetshaja, Intambo Yokwandiswa |
| uhlobo | Isandisi-lizwi esincinci, Isandisi seKhaya |
| Sebenzisa | Isithethi seBluetooth, computer, Ithiyetha yasekhaya, Umdlali weKaraoke, Inombolo kanomyayi, Isidlali-msindo esiphathwayo |
| Sebenzisa | Isipho soShishino |
| umsebenzi | Irediyo ye-Intanethi, Isithethi esakhelwe ngaphakathi |
| Ibhetri eyakhelwe-ngaphakathi | Iyatshajwa kwakhona |
| umbala | Mnyama, Zininzi, Beige, Ntsundu, Luhlaza, Luhlaza, Pinki, Lubhelu |
| isicelo | Itshaja yefowuni ephathwayo, ekhaya, Ekhaya nangaphandle |
| Inguqulelo yeBluetooth | V3.0+EDR |
| Ubungakanani beSithethi | 215*100*100mm |
| Umculo ovela kwiKhadi leTF | Ewe |
| Uphazanyiso | < 0.5 % |
| Uluhlu lweRF | 10m |
| Umthamo webhetri | 1000mAh |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "Ukutshajwa kwakhona kweBluetooth Wireless Party Somlomo kunye neDancing LED Lights”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.














reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.