-50%
Dazzle LED İşıqlı Simsiz Portativ Bluetooth DSP Dinamik
$20.00 $10.00
- Type: aktiv, aktiv, elektrik,Bluetooth Simsiz,Mini gücləndirici,Ev gücləndiricisi
- istifadə: Kompüter, Home Theater, Karaoke Player, Mobile Phone, Portable Audio Player, mərhələ
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
- Built-in 88 three-color RGB LED lights, 360-degree LED pulsating music ; five kinds of music pulsating LED visual display mode.
- Built-in high-quality dual voice coil speakers, bright treble, alto mellow, deep bass, bringing you the perfect music to enjoy.
- Support for iPhone, for iPad, for HTC, for Samsung, laptops and other devices with Bluetooth function easy to pair and play music.
- Support the TF card MP3,WMA,APE,FLAL format etc all full decode lossless audio fidelity; ,easy to play music.
| Aksesuarlar | batareya, Şarj cihazı çantası, Uzatma kabeli |
| Type | Mini gücləndirici, Ev gücləndiricisi |
| istifadə | Bluetooth Dinamik, Kompüter, Home Theater, Karaoke Player, Mobile Phone, Portativ audiopleyer |
| istifadə | Biznes Hədiyyə |
| Function | İnternet radiosu, Quraşdırılmış Dinamik, LED Light Visual Display Mode |
| Quraşdırılmış Batareya | Yenidən doldurulan |
| rəng | Qara, Çox, bej, Qəhvəyi, Mavi, yaşıl, Çəhrayı, Sarı |
| Tətbiq | Mobil telefon şarj cihazı, Ev, Evdə və çöldə |
| Bluetooth versiyası | V3.0+EDR |
| Dinamik Ölçüsü | 72*72*143mm |
| TF kartından musiqi | bəli |
| Təhrif | < 0.5 % |
| RF diapazonu | 10m |
| Batareya Tutumu | 300mAh |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunDazzle LED İşıqlı Simsiz Portativ Bluetooth DSP Dinamik”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.










Reviews
heç bir fikir var.