-36%
suya davamlı portativ bluetooth mini qoyun dinamik V3.0
$19.50 $12.50
| Packaging Ətraflı: | suya davamlı portativ bluetooth mini qoyun dinamik V3.0 30ədəd / ctn,vasitə:49.5×31.5x24cm,G.w:10.1kgs |
|---|
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Xüsusiyyət: | mini ,portativ |
| IPX4 waterproof | |
| USB rechargeable | |
| simsiz | |
| Bluetooth versiyası: | V3+EDR |
| Bluetooth qəbulu məsafəsi: | >10m |
| Power consupption: | 2.5W |
| Tezlik reaksiyası: | 50HZ-20KHZ |
| Həssaslıq: | >60dB |
| Təhrif: | <0.5% |
| Enerji təchizatı: | built-in 5V/1000mHA battery |
| Doldurma vaxtı: | 4-5saat |
| Musiqi ifa vaxtı: | 6-8saat |
| Unit ölçüsü: | 8.9X8.8X8CM |
| Aksesuarlar: | audio+usb+manual |
| Packaging: | 30pcs/ctn Means:49.5×31.5x24cm G.w:10.1kgs |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunsuya davamlı portativ bluetooth mini qoyun dinamik V3.0”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.






Reviews
heç bir fikir var.