-50%
Suya davamlı Simsiz Bluetooth Duş Dinamik və FM Radio
$19.00 $9.50
- Çeviklik: Çöldə, Səyahət, Çimərlikdə, Duşda
- Function: İnternet radiosu,Quraşdırılmış Dinamik
- Aksesuarlar: Şarj cihazı çantası,Uzatma kabeli
- Quraşdırılmış Batareya: Yenidən doldurulan
- material: plastik
- rəng: Çox,Qara,ağ,qırmızı,Mavi,Çəhrayı
- Uyğun Marka: Samsung, alma, iPad, Mac, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
- ÖLÇÜLÜ SƏS KEYFİYYƏTİ kristal təmiz vokal artikulyasiyaları və zənginliyi ilə yüksək keyfiyyətli stereo səsi ötürür., orkestr musiqi diapazonu. Hamamınız konsert zalı kimi səslənəcək !
- Möhürlənmiş silikon qutu və interfeys ilə SU keçirməz. Zərbəyə davamlı və toz və zibil keçirməz. Duş üçün idealdır, çimərlikdə bir gün, avtomobilin yuyulması və ya yol səfərləri.
- ÇOX FUNKSİYONLU QABULLƏR daxili mikrofonla səssiz danışmağa imkan verir; telefonunuz üçün uzaqdan deklanşör kimi istifadə edin; və bir düymə rahatlığı ilə mahnını keçin və ya təkrar oxuyun.
- ASAN BAĞLILIQ altında 6 saniyələr smartfonunuzla, planşet və ya kompüter. qədər uzunmüddətli effektivlik 10 metr məsafədə. Bağçada və ya hovuz kənarında istirahət edərkən dinamikinizi açıq havada yerləşdirin.
- Simsiz Bluetooth dinamik üçün daxili li-ion batareya.
- Duş dinamikləri və açıq dinamiklər kimi istifadə üçün nəzərdə tutulmuş əksər bluetooth dinamikləri rəqabətdən daha güclüdür, 3 vattlıq audio drayverlərə malikdir..
- Bluetooth-u aktivləşdirən bütün mobil telefonlara uyğundur, Tabletlər, PC/Mac,və s.
| Aksesuarlar | batareya, Şarj cihazı çantası, Uzatma kabeli |
| Type | Mini gücləndirici, Ev gücləndiricisi |
| istifadə | Bluetooth Dinamik, Kompüter, Home Theater, Karaoke Player, Mobile Phone, Portativ audiopleyer |
| istifadə | Biznes Hədiyyə |
| Function | İnternet radiosu, Quraşdırılmış Dinamik |
| Quraşdırılmış Batareya | Yenidən doldurulan |
| rəng | Qara, Çox, bej, Qəhvəyi, Mavi, yaşıl, Çəhrayı, Sarı |
| Tətbiq | Mobil telefon şarj cihazı, Ev, Evdə və çöldə |
| Bluetooth versiyası | V3.0+EDR |
| Dinamik Ölçüsü | 73*73*54mm |
| TF kartından musiqi | bəli |
| Təhrif | < 0.5 % |
| RF diapazonu | 10m |
| Batareya Tutumu | 400mAh |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunSuya davamlı Simsiz Bluetooth Duş Dinamik və FM Radio”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.












Reviews
heç bir fikir var.