-39%
Bluetooth Dinamik ilə Toxunma İdarə olunan Stolüstü Lampa
$18.00 $11.00
- Type: aktiv, aktiv, elektrik,Bluetooth Wireless,Mini gücləndirici,Ev gücləndiricisi
- istifadə: Kompüter, Home Theater, Karaoke Player, Mobile Phone, Portable Audio Player, mərhələ
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
- Bluetooth Call Answering: Answer phone calls from the Lamp Speaker.
- Night Stand Lamp, Great for Babies Room and Portable : Broaden your childs horizon, or take it on your next Camping Trip, qayıq idmanı, Tailgating, Backyard Grilling, Avtomobil, or Garage.
- Novel design: LED Bluetooth speaker light supports all the devices with Bluetooth function such as mobile phone, tablet and PC.
- Lets you enjoy your favorite music in high-quality sound in the shower, pool, car, or just about anywhere else.
- Great suction cup attached that will grab on to any flat surface! Shower, door, windows, tables, pool linings, və s.
| Aksesuarlar | batareya, Şarj cihazı çantası, Uzatma kabeli |
| Type | Mini gücləndirici, Ev gücləndiricisi |
| istifadə | Bluetooth Dinamik, Kompüter, Home Theater, Karaoke Player, Mobile Phone, Portativ audiopleyer |
| istifadə | Biznes Hədiyyə |
| Function | İnternet radiosu, Quraşdırılmış Dinamik |
| Quraşdırılmış Batareya | Yenidən doldurulan |
| rəng | Qara, Çox, bej, Qəhvəyi, Mavi, yaşıl, Çəhrayı, Sarı |
| Tətbiq | Mobil telefon şarj cihazı, Ev, Evdə və çöldə |
| Bluetooth versiyası | V3.0+EDR |
| Dinamik Ölçüsü | 83*83*98mm |
| TF kartından musiqi | bəli |
| Təhrif | < 0.5 % |
| RF diapazonu | 10m |
| Batareya Tutumu | 400mAh |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunBluetooth Dinamik ilə Toxunma İdarə olunan Stolüstü Lampa”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.










Reviews
heç bir fikir var.