-39%
LED Light Bluetooth Wireless Speaker
$16.00 $9.80
- Type: aktiv, aktiv, elektrik,Bluetooth Wireless,Mini gücləndirici,Ev gücləndiricisi
- istifadə: Kompüter, Home Theater, Karaoke Player, Mobile Phone, Portable Audio Player, mərhələ
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
- Bluetooth V3.0 technology allows you to enjoy music from all Bluetooth-enabled devices.
- Built-in internal microphone makes talking on the phone easy and clear. Built-in fine tunable FM Radio option. Micro SD card and TF, daxildir, permits to play all your MP3 music.
- Built-in rechargeable 400 mAh battery supports up to 4 hours playback time. Recharge in just 2 saat. Listen to non-Bluetooth devices as a wired speaker with included 3.5mm audio cable.
- The light pattern is adjusted and danced by the sound,flash rainbow multi color flash light unique for your music, videos, games and gatherings,party,bar,nighlight use.
- Package contents: Portable Bluetooth Speaker, micro USB cable, 3.5mm audio kabel, instruction manual.
| Aksesuarlar | batareya, Şarj cihazı çantası, Uzatma kabeli |
| Type | Mini gücləndirici, Ev gücləndiricisi |
| istifadə | Bluetooth Dinamik, Kompüter, Home Theater, Karaoke Player, Mobile Phone, Portativ audiopleyer |
| istifadə | Biznes Hədiyyə |
| Function | İnternet radiosu, Quraşdırılmış Dinamik |
| Quraşdırılmış Batareya | Yenidən doldurulan |
| rəng | Qara, Çox, bej, Qəhvəyi, Mavi, yaşıl, Çəhrayı, Sarı |
| Tətbiq | Mobil telefon şarj cihazı, Ev, Evdə və çöldə |
| Bluetooth versiyası | V3.0+EDR |
| Dinamik Ölçüsü | 141*48*71mm |
| TF kartından musiqi | bəli |
| Təhrif | < 0.5 % |
| RF diapazonu | 10m |
| Batareya Tutumu | 400mAh |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunLED Light Bluetooth Wireless Speaker”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.














Reviews
heç bir fikir var.