-47%
Rechargeable Bluetooth Wireless Party Speaker with Dancing LED Lights
$35.00 $18.60
- Çeviklik: Çöldə, Səyahət
- Function: İnternet radiosu,Quraşdırılmış Dinamik
- Aksesuarlar: Şarj cihazı çantası,Uzatma kabeli
- Quraşdırılmış Batareya: Yenidən doldurulan
- material: plastik
- rəng: Çox,Qara,ağ,qırmızı,Mavi,Çəhrayı
- Uyğun Marka: Samsung, alma, iPad, Mac, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
- Portable Party – The Mini Party LED Speaker enhances any listening experience by painting the room with colorful, dancing LED lights.
- Recharge And Go – Bring the rechargeable Mini Party Speaker along with you wherever you may need it.
- Wired Or Wireless – Connect to the speaker via Bluetooth for easy wireless listening, or plug your device into the aux-in 3.5mm input.
- Small Speaker Big Sound – The compact Mini Party Speaker is deceivingly loud for its size, and easily fills any room with your favorite music.
- Xüsusiyyətləri: Multicolor light show, Yenidən doldurulan, Bluetooth connection, aux-in 3.5mm jack, cables included.
| Aksesuarlar | batareya, Şarj cihazı çantası, Uzatma kabeli |
| Type | Mini gücləndirici, Ev gücləndiricisi |
| istifadə | Bluetooth Dinamik, Kompüter, Home Theater, Karaoke Player, Mobile Phone, Portativ audiopleyer |
| istifadə | Biznes Hədiyyə |
| Function | İnternet radiosu, Quraşdırılmış Dinamik |
| Quraşdırılmış Batareya | Yenidən doldurulan |
| rəng | Qara, Çox, bej, Qəhvəyi, Mavi, yaşıl, Çəhrayı, Sarı |
| Tətbiq | Mobil telefon şarj cihazı, Ev, Evdə və çöldə |
| Bluetooth versiyası | V3.0+EDR |
| Dinamik Ölçüsü | 215*100*100mm |
| TF kartından musiqi | bəli |
| Təhrif | < 0.5 % |
| RF diapazonu | 10m |
| Batareya Tutumu | 1000mAh |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunRechargeable Bluetooth Wireless Party Speaker with Dancing LED Lights”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.














Reviews
heç bir fikir var.