-43%
Waterproof Bathroom Bluetooth Speaker for Shower Music
$15.00 $8.50
- Type: aktiv, aktiv, elektrik,Bluetooth Wireless,Mini gücləndirici,Ev gücləndiricisi
- istifadə: Kompüter, Home Theater, Karaoke Player, Mobile Phone, Portable Audio Player, mərhələ
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
- Waterproof Bluetooth Speaker, Bluetooth V3.0 technology allows you to enjoy music from all Bluetooth-enabled devices.
- Built-in internal microphone makes talking on the phone easy and clear. Built-in fine tunable FM Radio option. Micro SD card and TF, daxildir, permits to play all your MP3 music.
- Built-in rechargeable 400 mAh battery supports up to 4 hours playback time. Recharge in just 2 saat. Listen to non-Bluetooth devices as a wired speaker with included 3.5mm audio cable.
- Speaker with sucking disc bracket can stand on the smooth plane or usd as the holder of phone.
- Package contents: Portable Bluetooth Speaker, micro USB cable, 3.5mm audio kabel, instruction manual.
| Aksesuarlar | batareya, Şarj cihazı çantası, Uzatma kabeli |
| Type | Mini gücləndirici, Ev gücləndiricisi |
| istifadə | Bluetooth Dinamik, Kompüter, Home Theater, Karaoke Player, Mobile Phone, Portativ audiopleyer |
| istifadə | Biznes Hədiyyə |
| Function | İnternet radiosu, Quraşdırılmış Dinamik |
| Quraşdırılmış Batareya | Yenidən doldurulan |
| rəng | Qara, Çox, bej, Qəhvəyi, Mavi, yaşıl, Çəhrayı, Sarı |
| Tətbiq | Mobil telefon şarj cihazı, Ev, Evdə və çöldə |
| Bluetooth versiyası | V3.0+EDR |
| Dinamik Ölçüsü | 82*82*52mm |
| TF kartından musiqi | bəli |
| Təhrif | < 0.5 % |
| RF diapazonu | 10m |
| Batareya Tutumu | 400mAh |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunWaterproof Bathroom Bluetooth Speaker for Shower Music”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.










Reviews
heç bir fikir var.