-44%
APP ulawulo Bluetooth isithethi wake-up ukukhanya
$50.00 $28.00
| Iinkcukacha Packaging: | Istand smart APP ulawulo Bluetooth isithethi wake-up ukukhanya 6bekhompyutha / baseKapa,indlela:44×32.5x26cm,G.w:7.2Kum |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 30 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Faka: | wake-up lamp |
| APP ulawulo bluetooth(umculo,color lamp,iwoshi ye-alamu,breathing light,sunrise mode,sleep mode,recording ….. | |
| handfree calls supported | |
| with light and color light adjutment | |
| stepless brightness adjustment | |
| ukuphuma kwelanga&sunrise simulation | |
| Igama lemveliso: | Istand smart APP ulawulo Bluetooth isithethi wake-up ukukhanya |
| Model No: | |
| Inguqulelo yeBluetooth: | V2.1+EDR |
| Umgama wokufumana iBluetooth: | >10m |
| Ukusetyenziswa kwamandla: | 5w |
| Impendulo ye-frequency: | 90HZ-20KHZ |
| Uvakalelo: | >70dB |
| Uphazanyiso: | <0.5% |
| Ukunikezwa Amandla: | built-in 3.7V/2200mHA battery |
| Ixesha lokutshaja: | 5-6iiyure |
| Ixesha lokudlala umculo: | >10iiyure |
| Ubungakanani beyunithi: | 10.5×24.5I-CM |
| eyongezwayo: | audio+usb+manual+power adapter |
| Packaging: | 6bekhompyutha / baseKapa:44×32.5x26cm G.w:7.2Kum |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "APP ulawulo Bluetooth isithethi wake-up ukukhanya”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.


reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.