-39%
Touch kontrolléiert Schreiflampe mat Bluetooth Speaker
$18.00 $11.00
- Typ: aktiv, aktiv, elektresch,Bluetooth Wireless,Mini Amplifier,Home Amplifier
- benotzen: Computer, Home Theater, Karaokeszelt Player, Handy, Portable Blëtz Player, Etapp
- Beschreiwung
- Rezensiounen(0)
- Q & A.
Beschreiwung
- Bluetooth Call Äntwert: Äntwert Telefonsuriff vum Lampe Speaker.
- Nuecht Stand Lamp, Super fir Puppelcherzëmmer a Portabel : Erweidert den Horizont vun Ärem Kand, oder huelt et op Är nächst Camping Rees, Boating, Tailgating, Backyard Grillen, Héich-Enn Pabeier Material, oder Garage.
- Roman Design: LED Bluetooth Lautsprecherlicht ënnerstëtzt all Geräter mat Bluetooth Funktioun wéi Handy, Tablet an PC.
- Loosst Iech Är Liiblingsmusek am héichqualitativen Toun an der Dusch genéissen, Pool, auto, oder just iwwer soss anzwousch.
- Grouss Saugbecher befestegt déi op all flaach Uewerfläch gräift! Duschen, Dier, Fënsteren, Dëscher, Pool liings, etc.
| Accessoiren | Batterie, Chargeur Bag, Extensioun Golddrot |
| Typ | Mini Amplifier, Home Amplifier |
| benotzen | Bluetooth Speaker, Computer, Home Theater, Karaokeszelt Player, Handy, Portable Audioplayer |
| benotzen | Geschäftschaîne Cadeau |
| Funktioun | Internet Radio, Gebaut-An Speaker |
| Gebaut-an Des | nofëllbar |
| Faarf | Schwaarz, Multi, Beige, brong, Blo, Gréng, Pink, Giel |
| Applikatioun | Handy Chargeur, Home, Doheem an dobaussen |
| Bluetooth Versioun | V3.0 + EDR |
| Speaker Gréisst | 83*83*98mm |
| Musek vun TF Card | Jo |
| cash | < 0.5 % |
| RF Range | 10m |
| Batterie Kapazitéit | 400mAh |
Ginn déi éischt ze iwwerschaffen "Touch kontrolléiert Schreiflampe mat Bluetooth Speaker”
Du muss aloggen an ze Post Iwwerpréiwung.










Rezensiounen
Et gi keng Kritik nach.