-50%
Waasserdicht Wireless Bluetooth Reen Speaker plus FM Radio
$19.00 $9.50
- Flexibilitéit: Outdoor, Travel, Op der Plage, Am D'Reen
- Funktioun: Internet Radio,Gebaut-An Speaker
- Accessoiren: Chargeur Bag,Extensioun Golddrot
- Gebaut-an Des: nofëllbar
- Material: Plastic
- Faarf: Multi,Schwaarz,Wäiss,Rout,Blo,Pink
- kompatibel Brand: Samsung, Apple, iPad, Mac, iPhone 6s, iPhone 6s Méi
- Beschreiwung
- Rezensiounen(0)
- Q & A.
Beschreiwung
- DIMENSIONAL SOUND QUALITY streamt High-Fidelity Stereo Sound mat glaskloerem Vokalartikulatioun a räich, Orchestermusek Gamme. Äert Buedzëmmer kléngt wéi e Concertssall !
- WATERPROOF mat zouene Silikonkëscht an Interface. Schockbeständeg an impervious fir Stëbs an Dreck. Ideal fir d'Dusch, en Dag op der Plage, wäschen den Auto oder Strooss Reesen.
- MULTIFUNKTIONELL KAPABILITÉITEN erlaben handsfräi Gespréich mat agebaute Mic; benotzt als Fernschalter fir Ären Telefon; a sprangen duerch oder widderhuelen e Lidd mat engem Knäppchen Komfort.
- EASY CONNECTIVITY an ënner 6 Sekonnen mat Ärem Smartphone, Tablet oder Computer. Wäitschoss Effektivitéit bis zu 10 Meter vun Ärem Apparat. Plaz Äre Lautsprecher dobaussen wärend Dir am Gaart oder beim Pool relaxt.
- Built-in Li-Ion Batterie fir drahtlose Bluetooth Speaker.
- Méi mächteg wéi d'Konkurrenz déi meescht Bluetooth-Lautsprecher entworf fir ze benotzen als Dusch-Lautsprecher an Outdoor-Lautsprecher hunn 3-Watt Audio-Treiber.
- Kompatibel mat all Bluetooth-aktivéierten Handyen, Pëllen, PC/Mac,etc.
| Accessoiren | Batterie, Chargeur Bag, Extensioun Golddrot |
| Typ | Mini Amplifier, Home Amplifier |
| benotzen | Bluetooth Speaker, Computer, Home Theater, Karaokeszelt Player, Handy, Portable Audioplayer |
| benotzen | Geschäftschaîne Cadeau |
| Funktioun | Internet Radio, Gebaut-An Speaker |
| Gebaut-an Des | nofëllbar |
| Faarf | Schwaarz, Multi, Beige, brong, Blo, Gréng, Pink, Giel |
| Applikatioun | Handy Chargeur, Home, Doheem an dobaussen |
| Bluetooth Versioun | V3.0 + EDR |
| Speaker Gréisst | 73*73*54mm |
| Musek vun TF Card | Jo |
| cash | < 0.5 % |
| RF Range | 10m |
| Batterie Kapazitéit | 400mAh |
Ginn déi éischt ze iwwerschaffen "Waasserdicht Wireless Bluetooth Reen Speaker plus FM Radio”
Du muss aloggen an ze Post Iwwerpréiwung.












Rezensiounen
Et gi keng Kritik nach.