-40%
portable lantern Lautsprecher mat Faarf Liichtjoer
$40.00 $24.00
| Verpakung Detailer: | Accessoiren: Audiokabel*1, USB Ladekabel*1, Stroumadapter * 1, manuell*1 All Element ass an enger Këscht gepackt: 122*122*250mm 12Meint / ctn: 505*380*270mm N.W.: 8kgs G.W.: 9kgs |
|---|---|
| Liwwerung Gouschteng:: | securiséiert an 30 Deeg nom Bezuelen |
- Beschreiwung
- Rezensiounen(0)
- Q & A.
Beschreiwung
| Eenheet Gréisst | 95*95*235mm |
| Bluetooth Versioun | V2.1 + EDR |
| Ënnerstëtzt Bluetooth Profiler | HFPV1.5, A2DPV1.2, AVRCPV1.0 |
| Stroumversuergung | gebaut an 3.7v / 4400mah Li-Ion Batterie oder DC Adapter(ausgeschloss) |
| Max Muecht fir Lautsprecher | 10W |
| Max Muecht fir Luucht | 1W |
| Frequenz | 20Hz-20KHZ |
| Empfindlechkeet | ≥70 DB |
| cash | ≤0,5% |
| Opluedstatiounen Zäit | 6-7 Stonnen |
| Spillzäit | bis zu 15 Stonnen |
| Liicht Zäit | bis zu 16 Stonnen |
| Bluetooth feieren Distanz | ≥10m |
Ginn déi éischt ze iwwerschaffen "portable lantern Lautsprecher mat Faarf Liichtjoer”
Du muss aloggen an ze Post Iwwerpréiwung.








Rezensiounen
Et gi keng Kritik nach.