-50%
Wirless Portable Bluetooth DSP Speaker mat Dazzle LED Light
$20.00 $10.00
- Typ: aktiv, aktiv, elektresch,Bluetooth Wireless,Mini Amplifier,Home Amplifier
- benotzen: Computer, Home Theater, Karaokeszelt Player, Handy, Portable Blëtz Player, Etapp
- Beschreiwung
- Rezensiounen(0)
- Q & A.
Beschreiwung
- Gebaut-an 88 dräi-Faarf RGB LED Luuchten, 360-Grad LED pulséierend Musek ; fënnef Aarte vu Musek pulséierend LED visuellen Displaymodus.
- Gebaut-héich-Qualitéit Spriecher duebel Stëmm coil, hell dräifach, ganz mëll, déif bass, bréngt Iech déi perfekt Musek fir ze genéissen.
- Ënnerstëtzung fir iPhone, fir iPad, fir HTC, fir Samsung, Laptops an aner Geräter mat Bluetooth Funktioun einfach ze koppelen a Musek ze spillen.
- Ënnerstëtzt d'TF Kaart MP3, WMA,APE,FLAL Format etc all voll decodéieren lossless Audio Fidelity; ,einfach Musek ze spillen.
| Accessoiren | Batterie, Chargeur Bag, Extensioun Golddrot |
| Typ | Mini Amplifier, Home Amplifier |
| benotzen | Bluetooth Speaker, Computer, Home Theater, Karaokeszelt Player, Handy, Portable Audioplayer |
| benotzen | Geschäftschaîne Cadeau |
| Funktioun | Internet Radio, Gebaut-An Speaker, LED Light Visual Display Modus |
| Gebaut-an Des | nofëllbar |
| Faarf | Schwaarz, Multi, Beige, brong, Blo, Gréng, Pink, Giel |
| Applikatioun | Handy Chargeur, Home, Doheem an dobaussen |
| Bluetooth Versioun | V3.0 + EDR |
| Speaker Gréisst | 72*72*143mm |
| Musek vun TF Card | Jo |
| cash | < 0.5 % |
| RF Range | 10m |
| Batterie Kapazitéit | 300mAh |
Ginn déi éischt ze iwwerschaffen "Wirless Portable Bluetooth DSP Speaker mat Dazzle LED Light”
Du muss aloggen an ze Post Iwwerpréiwung.










Rezensiounen
Et gi keng Kritik nach.