-50%
Cainteoir DSP Bluetooth Inaistrithe Gan Sreang le Solas LED Dazzle
$20.00 $10.00
- cineál: Gníomhach, Gníomhach, Leictreach,Gan sreang Bluetooth,Mini Aimplitheoir,Aimplitheoir Baile
- Úsáid: Ríomhaire, Amharclann Baile, Imreoir Karaoke, Fón póca, Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Céim
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
- Tógtha-i 88 soilse trí-dath RGB LED, 360-céim ceol pulsating LED ; cúig chineál ceoil pulsating LED mód taispeáint amhairc.
- Cainteoirí déchorna ard-chaighdeán ionsuite, treble geal, alto mellow, dord domhain, ceol foirfe a thabhairt duit le sult a bhaint as.
- Tacaíocht do iPhone, le haghaidh iPad, le haghaidh HTC, le haghaidh Samsung, ríomhairí glúine agus gléasanna eile le feidhm Bluetooth éasca le ceol a phéireáil agus a sheinm.
- Tacaigh leis an gcárta TF MP3, WMA,APE,Formáid FLAL srl díchódaithe iomlán díchódaithe fuaime gan chailliúint; ,éasca ceol a sheinm.
| Accessories | Ceallraí, Mála Charger, Corda Síneadh |
| cineál | Mini Aimplitheoir, Aimplitheoir Baile |
| Úsáid | Cainteoir Bluetooth, Ríomhaire, Amharclann Baile, Imreoir Karaoke, Fón póca, Imreoir fuaime soghluaiste |
| Úsáid | Bronntanas Gnó |
| Feidhm | Raidió Idirlíon, Cainteoir Insuite, Mód Taispeána Amharc Solas faoi stiúir |
| Ceallraí Tógtha | In-athluchtaithe |
| dath | Dubh, Il, beige, Donn, Gorm, Glas, Bándearg, Buí |
| Iarratais | Charger Fón Póca, Baile, Abhaile agus lasmuigh |
| Leagan Bluetooth | V3.0+EDR |
| Méid Cainteoir | 72*72*143mm |
| Ceol ó TF cárta saor in aisce, | Tá |
| Saobhadh | < 0.5 % |
| Raon RF | 10m |
| Cumas Battery | 300mAh |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Cainteoir DSP Bluetooth Inaistrithe Gan Sreang le Solas LED Dazzle”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.










Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.