-39%
Touch Controlled Desk Lamp with Bluetooth Speaker
$18.00 $11.00
- cineál: Gníomhach, Gníomhach, Leictreach,Gan sreang Bluetooth,Mini Aimplitheoir,Aimplitheoir Baile
- Úsáid: Ríomhaire, Amharclann Baile, Imreoir Karaoke, Fón póca, Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Céim
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
- Bluetooth Call Answering: Answer phone calls from the Lamp Speaker.
- Night Stand Lamp, Great for Babies Room and Portable : Broaden your childs horizon, or take it on your next Camping Trip, bádóireacht, Tailgating, Backyard Grilling, Car, or Garage.
- Novel design: LED Bluetooth speaker light supports all the devices with Bluetooth function such as mobile phone, tablet and PC.
- Lets you enjoy your favorite music in high-quality sound in the shower, pool, car, or just about anywhere else.
- Great suction cup attached that will grab on to any flat surface! Shower, door, windows, tables, pool linings, srl.
| Accessories | Ceallraí, Mála Charger, Corda Síneadh |
| cineál | Mini Aimplitheoir, Aimplitheoir Baile |
| Úsáid | Cainteoir Bluetooth, Ríomhaire, Amharclann Baile, Imreoir Karaoke, Fón póca, Imreoir fuaime soghluaiste |
| Úsáid | Bronntanas Gnó |
| Feidhm | Raidió Idirlíon, Cainteoir Insuite |
| Ceallraí Tógtha | In-athluchtaithe |
| dath | Dubh, Il, beige, Donn, Gorm, Glas, Bándearg, Buí |
| Iarratais | Charger Fón Póca, Baile, Abhaile agus lasmuigh |
| Leagan Bluetooth | V3.0+EDR |
| Méid Cainteoir | 83*83*98mm |
| Ceol ó TF cárta saor in aisce, | Tá |
| Saobhadh | < 0.5 % |
| Raon RF | 10m |
| Cumas Battery | 400mAh |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Touch Controlled Desk Lamp with Bluetooth Speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.










Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.