-39%
LED Light Bluetooth Wireless Speaker
$16.00 $9.80
- cineál: Gníomhach, Gníomhach, Leictreach,Gan sreang Bluetooth,Mini Aimplitheoir,Aimplitheoir Baile
- Úsáid: Ríomhaire, Amharclann Baile, Imreoir Karaoke, Fón póca, Seinnteoir Fuaime Inaistrithe, Céim
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
- Bluetooth V3.0 technology allows you to enjoy music from all Bluetooth-enabled devices.
- Built-in internal microphone makes talking on the phone easy and clear. Built-in fine tunable FM Radio option. Micro SD card and TF, san áireamh, permits to play all your MP3 music.
- Built-in rechargeable 400 mAh battery supports up to 4 hours playback time. Recharge in just 2 uaireanta. Listen to non-Bluetooth devices as a wired speaker with included 3.5mm audio cable.
- The light pattern is adjusted and danced by the sound,flash rainbow multi color flash light unique for your music, videos, games and gatherings,party,bar,nighlight use.
- Package contents: Portable Bluetooth Speaker, micro USB cable, 3.5mm audio cable, instruction manual.
| Accessories | Ceallraí, Mála Charger, Corda Síneadh |
| cineál | Mini Aimplitheoir, Aimplitheoir Baile |
| Úsáid | Cainteoir Bluetooth, Ríomhaire, Amharclann Baile, Imreoir Karaoke, Fón póca, Imreoir fuaime soghluaiste |
| Úsáid | Bronntanas Gnó |
| Feidhm | Raidió Idirlíon, Cainteoir Insuite |
| Ceallraí Tógtha | In-athluchtaithe |
| dath | Dubh, Il, beige, Donn, Gorm, Glas, Bándearg, Buí |
| Iarratais | Charger Fón Póca, Baile, Abhaile agus lasmuigh |
| Leagan Bluetooth | V3.0+EDR |
| Méid Cainteoir | 141*48*71mm |
| Ceol ó TF cárta saor in aisce, | Tá |
| Saobhadh | < 0.5 % |
| Raon RF | 10m |
| Cumas Battery | 400mAh |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "LED Light Bluetooth Wireless Speaker”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.














Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.