-50%
Cainteoir Cith Bluetooth Gan Sreang Uiscedhíonach móide Raidió FM
$19.00 $9.50
- Flexibility: Outdoor, Travel, At The Beach, In The Shower
- Feidhm: Raidió Idirlíon,Cainteoir Insuite
- Accessories: Mála Charger,Corda Síneadh
- Ceallraí Tógtha: In-athluchtaithe
- ábhar: Plaisteach
- dath: Il,Dubh,Bán,Dearg,Gorm,Bándearg
- Branda Comhoiriúnach: Samsung, Apple, iPad, Mac, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
- Tuairisc
- Léirmheasanna(0)
- C & A
Tuairisc
- DIMENSIONAL SOUND QUALITY streams high-fidelity stereo sound with crystal clear vocal articulations and rich, orchestral music range. Your bathroom will sound like a concert hall !
- WATERPROOF with sealed silicone case and interface. Shockproof and impervious to dust and debris. Ideal for the shower, a day at the beach, washing the car or road trips.
- MULTI-FUNCTIONAL CAPABILITIES allow hands-free talk with built-in mic; use as remote shutter release for your phone; and skip through or replay a song with one-button convenience.
- EASY CONNECTIVITY in under 6 seconds with your smartphone, tablet or computer. Long-range effectiveness up to 10 meters from your device. Place your speaker outdoors while you garden or relax poolside.
- Bulit-in li-ion battery for wireless Bluetooth speaker.
- More powerful than the competition most bluetooth speakers designed for use as shower speakers and outdoor speakers have 3-watt audio drivers.
- Compatible with all Bluetooth-enabled mobile phones, Tablets, PC/Mac,srl.
| Accessories | Ceallraí, Mála Charger, Corda Síneadh |
| cineál | Mini Aimplitheoir, Aimplitheoir Baile |
| Úsáid | Cainteoir Bluetooth, Ríomhaire, Amharclann Baile, Imreoir Karaoke, Fón póca, Imreoir fuaime soghluaiste |
| Úsáid | Bronntanas Gnó |
| Feidhm | Raidió Idirlíon, Cainteoir Insuite |
| Ceallraí Tógtha | In-athluchtaithe |
| dath | Dubh, Il, beige, Donn, Gorm, Glas, Bándearg, Buí |
| Iarratais | Charger Fón Póca, Baile, Abhaile agus lasmuigh |
| Leagan Bluetooth | V3.0+EDR |
| Méid Cainteoir | 73*73*54mm |
| Ceol ó TF cárta saor in aisce, | Tá |
| Saobhadh | < 0.5 % |
| Raon RF | 10m |
| Cumas Battery | 400mAh |
Bí ar an chéad athbhreithniú a dhéanamh "Cainteoir Cith Bluetooth Gan Sreang Uiscedhíonach móide Raidió FM”
Ní mór duit a bheith logáilte isteach do phost a athbhreithniú.












Léirmheasanna
Níl aon reviews yet.