-39%
Isipikha se-Bluetooth esingenantambo
$25.80 $15.80
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing box packed with accessories Micro USB,3.5mm ikhebuli yomsindo . 1unit to a box Wireless Bluetooth Speaker with 8-10 Hours Playing Time, Wireless Bluetooth Speaker Support TF /FM /USB Disk Music Play |
|---|
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | Bluetooth V 3.0 |
| * Ibanga lokusebenza | Ngaphezu kwe 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * Line-in Music Play | YEBO |
| * Other function | umsakazo we-FM, TF card music paly, U disk music play |
| * Hand Free Call Umsebenzi | YEBO |
| * Ibhethri | 1800mAh Lethium-ion battery |
| * Isikhathi sokudlala | around 8-10 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4; |
| * I-S/N | 85≥+/- 3db |
| * Ukusabela kwemvamisa | 20I-HZ-20KHZ |
| * Izipikha | 4Oh,5W *1 |
| * Material | wooden frame+leather |
| * Umbala | Okubomvu / Whilte/Blue/Black/Yellow |
| * isisindo | 550g |
| * Isesekeli | I-Micro USB,3.5mm ikhebuli yomsindo |
| * abanye | Ukusebenza okulula nge-Voice |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Isipikha se-Bluetooth esingenantambo”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.




Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.