-38%
TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker
$21.00 $13.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing Ibhokisi-accessory: mini-USB,3.5mm ikhebuli yomsindo, imaniwali yosebenzisayo High Quality Wireless Bluetooth Speaker, TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker |
|---|
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * chipset | Conwise |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * I-Line-in Music Play | YEBO |
| * TF card Music Play | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * Isikhathi sokudlala | 4-5 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4; |
| * I-S/N | ≥ 80dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 3W*2, 40mmm Yena |
| * Material | ABS+Metal |
| * Umbala | Isiliva, Okubomvu, Gold |
| * isisindo | 246g |
| * Dimension: | 175*24*66mm |
| * Isesekeli | DC charging line, audio in line, imanuwali |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.




Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.