-32%
5W Mini Sound Ibha ye-Bluetooth Isilawuli
$28.10 $19.20
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing Ibhokisi-accessory: mini-USB,3.5mm ikhebuli yomsindo, imaniwali yosebenzisayo Eshibhile Sound Ibha Isilawuli nge 2000 mah ibhethri, 5W Mini Sound Ibha ye-Bluetooth Isilawuli |
|---|
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Sound Bar Speaker Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | Jerry |
| * chipset | I-Bluetooth V2.1+EDR |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * AUX-in Music Play | YEBO |
| * TF card Music Play | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 2000mAh 18650 ibhethri |
| * Isikhathi sokudlala | 4 amahora |
| * I-S/N | ≥ 80dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 5W*2 52mm 16 cores |
| * Material | ABS |
| * Umbala | Mnyama (Support Customized) |
| * isisindo | 660g |
| * Dimension: | 470*70*72mm |
| * Isesekeli | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "5W Mini Sound Ibha ye-Bluetooth Isilawuli”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.