-46%
waterproof bluetooth speaker
$18.00 $9.80
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing Ibhokisi-accessory: mini-USB,3.5mm ikhebuli yomsindo, imaniwali yosebenzisayo Private Design Waterproof Bluetooth Speaker, Portable Waterproof Bluetooth Speaker |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 3 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Ukucaciswa kwesipikha se-Bluetooth esingangeni manzi | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | V2.1 |
| * chipset | Jerry |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * AUX-IN Music Play | YEBO |
| * Ingangeni manzi | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 300mAh rechargeable battery |
| * Isikhathi sokudlala | 3amahora |
| * I-S/N | ≥ 80dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 3W*1 |
| * Material | I-ABS+Silicone |
| * Umbala | Ngokwezifiso |
| * isisindo | 130g |
| * Dimension: | 62*78mm |
| * Isesekeli | Umbala ibhokisi / USB cable /Manual/Sling |
| * Others | Extra 0.2usd cost for USB/TF card |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "waterproof bluetooth speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.