-41%
Power Bank Portable Speaker Bluetooth
$22.00 $13.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing Ibhokisi-accessory: mini-USB,3.5mm ikhebuli yomsindo, imaniwali yosebenzisayo Functional Portable Speaker Bluetooth in Promotion, Power Bank Portable Speaker Bluetooth |
|---|
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Portable Speaker Bluetooth Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | Jerry |
| * chipset | I-Bluetooth V2.1+EDR |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * AUX-in Music Play | YEBO |
| * TF card Music Play | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 4400mAh |
| * Isikhathi sokudlala | 10-15 amahora |
| * I-S/N | ≥ 90dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 90-20KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 5W*1 |
| * Material | Metal |
| * Umbala | Isiliva, Mnyama, Gold |
| * isisindo | 460g |
| * Dimension: | 130*35*60mm |
| * Isesekeli | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Power Bank Portable Speaker Bluetooth”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.