-42%
Bluetooth Speaker with Built-in Tablet Stand
$26.00 $15.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing Ibhokisi-accessory: mini-USB,3.5mm ikhebuli yomsindo, imaniwali yosebenzisayo Dual Amplifiers Bluetooth Speaker on Sale, Portable Bluetooth Speaker with Built-in Tablet Stand |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | Sample: 3 izinsuku; 1,000PC: 15 izinsuku |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | I-Bluetooth 4.0 |
| * chipset | CSR |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * Line in voice frequency play | YEBO |
| * Concise and Fashion | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Isikhathi sokudlala | 6 amahora |
| * Charge Jack | Micro 5pin |
| * I-S/N | ≥ 80dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 3W*2, 40mmm Yena |
| * Material | ABS |
| * Umbala | Mnyama,Okuluhlaza okwesibhakabhaka, Okuhlaza, Okubomvu, Silvery, Pink, Gold |
| * isisindo | 220g |
| * Dimension: | 125*80*45mm |
| * Isesekeli | color box/Power cable/Specification/LIN cable |
| * Others | Three-proofing bluetooth audio |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Bluetooth Speaker with Built-in Tablet Stand”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.