-45%
Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker
$19.80 $10.80
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing Ibhokisi-accessory: mini-USB,3.5mm ikhebuli yomsindo, imaniwali yosebenzisayo IPX4 Bluetooth Speaker with Multi-functions, Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker in Promotion |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 3 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| IPX4 Bluetooth Speaker Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | I-Bluetooth 3.0 |
| * chipset | Conwise |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * I-Line-in Music Play | YEBO |
| * TF card Music Play | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 600mAh rechargeable battery |
| * Isikhathi sokudlala | 4 amahora |
| * I-S/N | ≥ 85dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 5W*2 |
| * Material | I-ABS+Silicon |
| * Umbala | Black/Army green |
| * isisindo | 260g |
| * Dimension: | 133*46*69mm |
| * Isesekeli | Carton box/Power line/LIN line/ Use manual |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Silicon Waterproof IPX4 Bluetooth Speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.
Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.