-47%
Portable Speaker Bluetooth with Stand
$23.50 $12.50
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing Ibhokisi-accessory: mini-USB,3.5mm ikhebuli yomsindo, imaniwali yosebenzisayo Dual Amplifier Speaker Bluetooth with High Sound Quality, Portable Speaker Bluetooth with Stand |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | Sample: 3 izinsuku; 1,000PC: 15 izinsuku |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Speaker Bluetooth Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | V3.0 |
| * chipset | Conwise |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * AUX-in Music Play | YEBO |
| * Hands-free calls | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * Isikhathi sokudlala | 6 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4; |
| * I-S/N | ≥ 80dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 80I-HZ-20KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 5W*2, 50mmm Yena |
| * Material | ABS |
| * Umbala | Pink /Gold |
| * isisindo | 328g |
| * Dimension: | 131*118*63mm |
| * Isesekeli | Color box/USB cable/Manual/AUX cable |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Portable Speaker Bluetooth with Stand”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.