-42%
Bluetooth Speaker with LED Light & Remote
$24.00 $14.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing box packed with accessories Micro USB,3.5mm ikhebuli yomsindo . 1unit to a box Wireless Bluetooth Outdoor FM Radio Speakers , FM Radio Bluetooth Speaker with LED Light & Remote |
|---|
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| FM Radio Speakers Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | Bluetooth V 3.0 |
| * Ibanga lokusebenza | Ngaphezu kwe 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * I-Line-in Music Play | YEBO |
| * Other function | umsakazo we-FM, Ikhadi le-TF & Bluetooth music paly |
| * Hand Free Call Umsebenzi | YEBO |
| * Ibhethri | 1800mAh Lethium-ion battery |
| * Isikhathi sokudlala | around 6-8 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4; |
| * I-S/N | 85≥+/- 3db |
| * Ukusabela kwemvamisa | 20I-HZ-20KHZ |
| * Izipikha | 4Oh,5W *1 |
| * Material | plastic+silicone |
| * Umbala | Okubomvu / Whilte/Blue/Black/Yellow |
| * isisindo | 220g |
| * Isesekeli | I-Micro USB,3.5mm ikhebuli yomsindo |
| * abanye | Ukusebenza okulula nge-Voice |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Bluetooth Speaker with LED Light & Remote”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.




Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.