-29%
Power Bank Bluetooth Speaker
$28.00 $20.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing Ibhokisi-accessory: mini-USB,3.5mm ikhebuli yomsindo, imaniwali yosebenzisayo Power Bank Bluetooth Speaker, Multi-function Bluetooth Music Speaker with 5200mah Battery |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 3 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Power Bank bluetooth speaker Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | I-Bluetooth 3.0 |
| * chipset | Appotech |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * Hands-free calls | YEBO |
| * Mobile power function | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Isikhathi sokudlala | 16 amahora |
| * Charge Jack | Micro 5pin |
| * I-S/N | ≥ 80dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 3W*2, 40mmm Yena |
| * Material | ABS |
| * Umbala | Khaki/Black/Army |
| * isisindo | 560g |
| * Dimension: | 182*70*70mm |
| * Isesekeli | Pit box, Power cable, Ukucaciswa,Line cable |
| * Others | Three-proofing bluetooth audio |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Power Bank Bluetooth Speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.