-43%
mini mobile Bluetooth speaker with lanyard
$14.00 $8.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | 1*Micro USB cable 1*Manual |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | 2-3izinsuku isampula; 10-15days for mass production |
- incazelo
- Ulwazi Olwengeziwe
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Ukucaciswa | |
| * Igama Lomkhiqizo | Portable bluetooth speaker |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | Bluetooth V3.0 |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * Hand Free Call Umsebenzi | YEBO |
| * TF music play | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 300mA rechargeable battery |
| * Isikhathi sokudlala | 3 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4; |
| * I-S/N | >70dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150HZ-18KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 2W |
| * Material | I-ABS+Silicone |
| * Umbala | Orange/Yellow/Blue/White/Black/Pink |
| * isisindo | 93g |
| * Usayizi | 45*70mm |
| * Isesekeli | Micro USB cable, imanuwali |
Ulwazi Olwengeziwe
| isisindo | 0.093 kg |
|---|
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "mini mobile Bluetooth speaker with lanyard”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.