-44%
mini bluetooth speaker
$18.00 $10.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | 1*3.5mm ikhebuli yomsindo 1*ikhebula le-USB 1*Manual 1*isipho ibhokisi |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | 2-3izinsuku isampula; 10-15days for mass production |
- incazelo
- Ulwazi Olwengeziwe
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Ukucaciswa | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * NFC | NO |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * Line-in Music Play | YEBO |
| * Hand Free Call Umsebenzi | YEBO |
| * Touch control | YEBO |
| * TF card slot | 1 – 16G |
| * Ibhethri | 3.7v 1000mAh Lithium-ion battery |
| * Isikhathi sokudlala | 5 – 7 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4; |
| * I-S/N | 85≥+/- 3db |
| * Ukusabela kwemvamisa | 80-20KHZ +/- 3db |
| * Izipikha | 4Oh, 3W*2,40 mm Dia. |
| * Material | ABS |
| * Umbala | Mnyama, White, Okuluhlaza okwesibhakabhaka, Okubomvu, Pink |
| * isisindo | 260g |
| * Dimension: | 120*62*54mm |
| * Isesekeli | USB charging cable, 3.5mm ikhebuli yomsindo, imanuwali |
| * abanye | Easy operation with Voice prompts |
Ulwazi Olwengeziwe
| isisindo | 0.26 kg |
|---|
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "mini bluetooth speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.




Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.