-40%
Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker
$10.00 $6.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | 1*isipho ibhokisi 1*ikhebula le-USB 1*User manual |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 10 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Ulwazi Olwengeziwe
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| * Igama Lomkhiqizo | OEM Bluetooth speaker |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | Yebo |
| * Hand Free Call Umsebenzi | Yebo |
| * TF card music play | Yebo |
| * FM | Yebo |
| * AUX music play | Yebo |
| * Ibhethri | 300mAh Lethium-ion battery |
| * Isikhathi sokudlala | 3 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4; |
| * I-S/N | ≥80db |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4awu 3w,40mmm Yena |
| * Material | ABS |
| * Umbala | Black+blue, gray, orange, obomvu |
| * isisindo | 160g |
| * Dimension: | 119.5*54.5*39mm |
| * Isesekeli | USB charging cable , imanuwali |
| * abanye | Easy operation with Voice prompts |
Ulwazi Olwengeziwe
| isisindo | 0.16 kg |
|---|
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.