-38%
Gift portable bluetooth speaker
$8.00 $5.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | 1*Blister box 1*ikhebula le-USB 1*User manual |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | Sample: 5 lezinsuku zokusebenza, bulk order: 10-20 lezinsuku zokusebenza |
- incazelo
- Ulwazi Olwengeziwe
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| * Igama Lomkhiqizo | Gift portable bluetooth speaker |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | I-Bluetooth 2.1 |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | Yebo |
| * Hand Free Call Umsebenzi | Yebo |
| * TF card music play | Yebo |
| *USB music play | Yebo |
| * AUX music play | Yebo |
| * Ibhethri | 300mAh Lethium-ion battery |
| * Isikhathi sokudlala | 3-4 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4; |
| * I-S/N | ≥80db |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4awu 3w,36mmm Yena |
| * Material | I-ABS+Silicone |
| * Umbala | White/Brown/Blue/Pink |
| * isisindo | 50g |
| * Dimension: | 50*51*50mm |
| * Isesekeli | USB charging cable , imanuwali, Blister box |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Ulwazi Olwengeziwe
| isisindo | 0.05 kg |
|---|
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Gift portable bluetooth speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.