-43%
mini MP3 bluetooth speaker
$14.00 $8.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | 1*carton box 1*power line 1*LIN line 1*Manual |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | 2-3izinsuku isampula; 10-15days for mass production |
- incazelo
- Ulwazi Olwengeziwe
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Ukucaciswa | |
| *Igama Lomkhiqizo | Mini bluetooth speaker |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | Bluetooth v2.1 |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * NFC | No |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * Line-in Music Play | No |
| * Hand Free Call Umsebenzi | Yebo |
| * Touch control | No |
| * TF card slot | No |
| * Ibhethri | Built in 250mA rechargeable battery |
| * Isikhathi sokudlala | 3 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4; |
| * I-S/N | >80dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150HZ-18KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 3W, 40 mmm Yena. |
| * Material | ABS |
| * Umbala | Yellow/Pink/Blue/Green/White |
| * isisindo | 76g |
| * Usayizi | 65*118*35mm |
| * Isesekeli | LIN line, power line, carton box, imanuwali |
Ulwazi Olwengeziwe
| isisindo | 0.076 kg |
|---|
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "mini MP3 bluetooth speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.