-17%
wireless bluetooth speaker
$18.00 $15.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | 1*plastic box 1*USB cable line 1*Manual |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | 2-3izinsuku isampula; 15-20days for mass production |
- incazelo
- Ulwazi Olwengeziwe
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Ukucaciswa | |
| * Igama Lomkhiqizo | Wireless bluetooth speaker |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | Bluetooth v2.1 |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * Line-in Music Play | YEBO |
| * Hand Free Call Umsebenzi | YEBO |
| * TF card slot | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 1200mAh rechargeable battery |
| * Isikhathi sokudlala | 4 – 5 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4 |
| * I-S/N | ≥80dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 3W*2,40mm Dia. |
| * Material | ABS |
| * Umbala | Gloden, Silver, Balck |
| * isisindo | 400g |
| * Usayizi | 180*58*60mm |
| * Isesekeli | I-Micro USB, isipho ibhokisi, imanuwali |
Ulwazi Olwengeziwe
| isisindo | 0.4 kg |
|---|
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "wireless bluetooth speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.