-48%
2000mah Amandla Bank-Bluetooth Dual Izipikha
$25.00 $13.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing Ibhokisi-accessory: mini-USB,3.5mm ikhebuli yomsindo, imaniwali yosebenzisayo Amandla Bank-Bluetooth Isilawuli Ukusekela TF / FM Umsebenzi, 2000mah Amandla Bank-Bluetooth Dual Izipikha |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 3 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Power Bank Bluetooth Speaker Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | I-V2.1+EDR |
| * chipset | Jerry |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * Line-in Music Play | YEBO |
| * TF card Music Play | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 2000mAh rechargeable battery |
| * Isikhathi sokudlala | 11 amahora |
| * I-S/N | ≥ 80dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 3W*2 |
| * Material | ABS |
| * Umbala | Okuningi |
| * isisindo | 365g |
| * Dimension: | 160*76*46mm |
| * Isesekeli | Carton box/Power line/LIN line/ Use manual |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "2000mah Amandla Bank-Bluetooth Dual Izipikha”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.