-37%
Bluetooth Speaker with Digital Screen
$24.50 $15.50
| Okufakiwe Yokuxhumana: | Packing Ibhokisi-accessory: mini-USB,3.5mm ikhebuli yomsindo, imaniwali yosebenzisayo Specifical Design Subwoofer Speaker, Fashion Portable Subwoofer Bluetooth Speaker with Digital Screen |
|---|
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Subwoofer Speaker Specification | |
| * Inguqulo ye-Bluetooth | I-Bluetooth 3.0 |
| * chipset | Conwise |
| * Ibanga lokusebenza | 10 imitha |
| * I-Bluetooth Music Play | YEBO |
| * I-Line-in Music Play | YEBO |
| * TF card Music Play | YEBO |
| * Ibhethri | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * Isikhathi sokudlala | 8-10 amahora |
| * Amaphrofayili | Sekela i-A2DP V1.2, Amaphrofayili e-AVRCP V1.4; |
| * I-S/N | ≥ 80dB |
| * Ukusabela kwemvamisa | 150-18KHZ |
| * Izipikha | 4Oh, 5W*1 |
| * Material | wooden frame+leather |
| * Umbala | Igolide |
| * isisindo | 520g |
| * Dimension: | 110*140*70mm |
| * Isesekeli | DC charging line, audio in line, imanuwali |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Bluetooth Speaker with Digital Screen”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.




Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.