-50%
Agbọrọsọ Shower Bluetooth Alailowaya mabomire pẹlu Redio FM
$19.00 $9.50
- Flexibility: Outdoor, Travel, At The Beach, In The Shower
- Išẹ: Redio Ayelujara,-Itumọ ti ni Agbọrọsọ
- ẹya ẹrọ: Ṣaja apo,Okun itẹsiwaju
- Batiri ti a ṣe sinu: Gbigba agbara
- awọn ohun elo ti: ṣiṣu
- awọ: Olona,Dudu,funfun,Pupa,Buluu,Pink
- Compatible Brand: Samsung, Apple, iPad, Mac, iPhone 6s, iPhone 6s Plus
- Apejuwe
- Reviews(0)
- Q & A
Apejuwe
- DIMENSIONAL SOUND QUALITY streams high-fidelity stereo sound with crystal clear vocal articulations and rich, orchestral music range. Your bathroom will sound like a concert hall !
- WATERPROOF with sealed silicone case and interface. Shockproof and impervious to dust and debris. Ideal for the shower, a day at the beach, washing the car or road trips.
- MULTI-FUNCTIONAL CAPABILITIES allow hands-free talk with built-in mic; use as remote shutter release for your phone; and skip through or replay a song with one-button convenience.
- EASY CONNECTIVITY in under 6 seconds with your smartphone, tablet or computer. Long-range effectiveness up to 10 meters from your device. Place your speaker outdoors while you garden or relax poolside.
- Bulit-in li-ion battery for wireless Bluetooth speaker.
- More powerful than the competition most bluetooth speakers designed for use as shower speakers and outdoor speakers have 3-watt audio drivers.
- Compatible with all Bluetooth-enabled mobile phones, Tablets, PC/Mac,ati be be lo.
| ẹya ẹrọ | batiri, Ṣaja apo, Okun itẹsiwaju |
| iru | Mini Ampilifaya, Home ampilifaya |
| Lo | Agbọrọsọ Bluetooth, Computer, Home Theatre, Karaoke Player, Mobile Phone, Ohun afetigbọ to šee gbe |
| Lo | Ẹbun Iṣowo |
| Išẹ | Redio Ayelujara, -Itumọ ti ni Agbọrọsọ |
| Batiri ti a ṣe sinu | Gbigba agbara |
| awọ | Dudu, Olona, Alagara, Brown, Buluu, Alawọ ewe, Pink, Yellow |
| ohun elo | Ṣaja foonu alagbeka, Ile, Ile ati ita |
| Ẹya Bluetooth | V3.0 + EDR |
| Iwọn Agbọrọsọ | 73*73*54mm |
| Orin lati TF Card | bẹẹni |
| Idarudapọ | < 0.5 % |
| Iwọn ti RF | 10m |
| Agbara Batiri | 400mAh |
Jẹ akọkọ lati ṣe ayẹwo "Agbọrọsọ Shower Bluetooth Alailowaya mabomire pẹlu Redio FM”
O gbọdọ jẹ ibuwolu wọle ni lati fí a awotẹlẹ.












Reviews
Nibẹ ni o wa ko si agbeyewo sibẹsibẹ.