-39%
Touch Controlled Desk Lamp with Bluetooth Speaker
$18.00 $11.00
- iru: ti nṣiṣe lọwọ, ti nṣiṣe lọwọ, ina,Alailowaya Bluetooth,Mini Ampilifaya,Home ampilifaya
- Lo: Computer, Home Theatre, Karaoke Player, Mobile Phone, Erọ ohun afetigbọ, Ipele
- Apejuwe
- Reviews(0)
- Q & A
Apejuwe
- Bluetooth Call Answering: Answer phone calls from the Lamp Speaker.
- Night Stand Lamp, Great for Babies Room and Portable : Broaden your childs horizon, or take it on your next Camping Trip, iwako, Tailgating, Backyard Grilling, Car, or Garage.
- Novel design: LED Bluetooth speaker light supports all the devices with Bluetooth function such as mobile phone, tablet and PC.
- Lets you enjoy your favorite music in high-quality sound in the shower, pool, car, or just about anywhere else.
- Great suction cup attached that will grab on to any flat surface! Shower, door, windows, tables, pool linings, etc.
| ẹya ẹrọ | batiri, Ṣaja apo, Okun itẹsiwaju |
| iru | Mini Ampilifaya, Home ampilifaya |
| Lo | Agbọrọsọ Bluetooth, Computer, Home Theatre, Karaoke Player, Mobile Phone, Ohun afetigbọ to šee gbe |
| Lo | Ẹbun Iṣowo |
| Išẹ | Redio Ayelujara, -Itumọ ti ni Agbọrọsọ |
| Batiri ti a ṣe sinu | Gbigba agbara |
| awọ | Dudu, Olona, Alagara, Brown, Buluu, Alawọ ewe, Pink, Yellow |
| ohun elo | Ṣaja foonu alagbeka, Ile, Ile ati ita |
| Ẹya Bluetooth | V3.0 + EDR |
| Iwọn Agbọrọsọ | 83*83*98mm |
| Orin lati TF Card | bẹẹni |
| Idarudapọ | < 0.5 % |
| Iwọn ti RF | 10m |
| Agbara Batiri | 400mAh |
Jẹ akọkọ lati ṣe ayẹwo "Touch Controlled Desk Lamp with Bluetooth Speaker”
O gbọdọ jẹ ibuwolu wọle ni lati fí a awotẹlẹ.










Reviews
Nibẹ ni o wa ko si agbeyewo sibẹsibẹ.