-39%
LED Light Bluetooth Wireless Speaker
$16.00 $9.80
- iru: ti nṣiṣe lọwọ, ti nṣiṣe lọwọ, ina,Alailowaya Bluetooth,Mini Ampilifaya,Home ampilifaya
- Lo: Computer, Home Theatre, Karaoke Player, Mobile Phone, Erọ ohun afetigbọ, Ipele
- Apejuwe
- Reviews(0)
- Q & A
Apejuwe
- Bluetooth V3.0 technology allows you to enjoy music from all Bluetooth-enabled devices.
- Built-in internal microphone makes talking on the phone easy and clear. Built-in fine tunable FM Radio option. Micro SD card and TF, to wa, permits to play all your MP3 music.
- Built-in rechargeable 400 mAh battery supports up to 4 hours playback time. Recharge in just 2 wakati. Listen to non-Bluetooth devices as a wired speaker with included 3.5mm audio cable.
- The light pattern is adjusted and danced by the sound,flash rainbow multi color flash light unique for your music, videos, games and gatherings,party,bar,nighlight use.
- Package contents: Portable Bluetooth Speaker, micro USB cable, 3.5mm iwe USB, instruction manual.
| ẹya ẹrọ | batiri, Ṣaja apo, Okun itẹsiwaju |
| iru | Mini Ampilifaya, Home ampilifaya |
| Lo | Agbọrọsọ Bluetooth, Computer, Home Theatre, Karaoke Player, Mobile Phone, Ohun afetigbọ to šee gbe |
| Lo | Ẹbun Iṣowo |
| Išẹ | Redio Ayelujara, -Itumọ ti ni Agbọrọsọ |
| Batiri ti a ṣe sinu | Gbigba agbara |
| awọ | Dudu, Olona, Alagara, Brown, Buluu, Alawọ ewe, Pink, Yellow |
| ohun elo | Ṣaja foonu alagbeka, Ile, Ile ati ita |
| Ẹya Bluetooth | V3.0 + EDR |
| Iwọn Agbọrọsọ | 141*48*71mm |
| Orin lati TF Card | bẹẹni |
| Idarudapọ | < 0.5 % |
| Iwọn ti RF | 10m |
| Agbara Batiri | 400mAh |
Jẹ akọkọ lati ṣe ayẹwo "LED Light Bluetooth Wireless Speaker”
O gbọdọ jẹ ibuwolu wọle ni lati fí a awotẹlẹ.














Reviews
Nibẹ ni o wa ko si agbeyewo sibẹsibẹ.