-47%
bluetooth speaker with USB port
$19.00 $10.00
| פּאַקקאַגינג דעטאַילס: | outdoor bluetooth speaker 1.White box 2, קאָליר קעסטל אָדער בלאָטער פּאַקקאַגינג ,כולל וסב טשאַרדזשינג קאַבלע ,באנוצער אנווייזער 3., OEM packaging are welcome |
|---|---|
| עקספּרעס דעטאַל: | שיפּט אין 5 טעג נאָך צאָלונג |
- באַשרייַבונג
- באריכטן(0)
- ק & א
באַשרייַבונג
| עקספּרעס צייט | 15טעג |
| פּאַקקאַגינג דעטאַילס | ווייַס קעסטל אָדער קאַסטאַמייזד קעסטל |
| צושטעלן אַביליטי | 10000 שטיק / שטיק / טאָג |
| צאָלונג תּנאָים: | ל / C ד / א ד / פּ ג / ה מערב יוניאַן מאָנייגראַם |
| דימענסיאָנס | 27.5*27.5*14מם |
| וואָג | 150g/speaker, 165g/pack |
| Horn Size | Sucker Bluetooth Speaker is 40mm |
| פאַרב | גרין,ווייַס,בלוי,שוואַרץ,רויט,קאַסטאַמייזד |
| נוצן | פּאָרטאַטיוו אַודיאָ שפּילער, mobile Phone,Karaoke player Computer, בינע, |
| דיסטאָרשאַן | 5.00% |
| קוואַליטעט וואָראַנטי | 12 חדשים |
| אָפטקייַט | 200Hz——20KHz |
| מאַטעריאַל | אַבס |
| רעזולטאַט | 3.7V~4.2V+0.05V |
| אַרייַנשרייַב וואָולטידזש | outdoor bluetooth speaker input is DC5V |
| Channel | 3(2.1) |
| Package included | 1רעדנער, 1 USB Cable,1Audio Cable, |
| נידעריק MOQ | שטיצן |
| סיגנאַל-צו-ראַש | ≥80דב |
זייט דער ערשטער צו רעצענזיע "bluetooth speaker with USB port”
איר מוזן זיין לאָגד אין צו פּאָסטן אַ באריכטן.






באריכטן
עס זענען קיין באריכטן נאָך.