-42%
Waterproof Bluetooth Speaker
$17.00 $9.80
| פּאַקקאַגינג דעטאַילס: | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker Shower Speaker color box packing of Cute Animal Speakers :65*65*80מם carton size of Waterproof Bluetooth Speaker : 34*34*34סענטימעטער QTY/CTN of Shower Speaker :100 פּקס / קטן Tortoise shape bluetooth speaker |
|---|---|
| עקספּרעס דעטאַל: | וועגן 15 working days after sample confirmation |
- באַשרייַבונג
- באריכטן(0)
- ק & א
באַשרייַבונג
| Certification | עק, ROHS, FCC, BQB |
| עקספּרעס צייט | 15טעג |
| פּאַקקאַגינג דעטאַילס | ווייַס קעסטל אָדער קאַסטאַמייזד קעסטל |
| צושטעלן אַביליטי | 10000 שטיק / שטיק / טאָג |
| פאַרב | ראָזעווע, ווייַס, שוואַרץ, בלוי, גרין, מאַראַנץ |
| דימענסיאָנס | Dia62mm*H59mm |
| טיפּ | אַקטיוו |
| ספּעציעל שטריך | פּאָרטאַטיוו, מיני |
| פּראָדוקט וואָג | 90ג |
| נוצן | פּאָרטאַטיוו אַודיאָ שפּילער, mobile Phone, קעריאָוקי שפּילער, קאָמפּיוטער, בינע |
| speaker box | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker for Shower |
| קוואַליטעט וואָראַנטי | 1 יאָר |
| S/N פאַרהעלטעניש | ≥68dB |
| מאַטעריאַל | אַבס |
| אָפטקייַט ענטפער | 2.400GHz—2.480GHz |
| אַרייַנשרייַב וואָולטידזש | DC5V |
| שורה אין | שטיצן |
זייט דער ערשטער צו רעצענזיע "Waterproof Bluetooth Speaker”
איר מוזן זיין לאָגד אין צו פּאָסטן אַ באריכטן.






באריכטן
עס זענען קיין באריכטן נאָך.