-47%
Wireless keychain waterproof bluetooth speaker
$19.00 $10.00
| פּאַקקאַגינג דעטאַילס: | White Box or Can Customized |
|---|---|
| עקספּרעס דעטאַל: | שיפּט אין 5 טעג נאָך צאָלונג |
- באַשרייַבונג
- באריכטן(0)
- ק & א
באַשרייַבונג
| Certification | עק, ROHS, FCC, BQB |
| עקספּרעס צייט | 15טעג |
| פּאַקקאַגינג דעטאַילס | ווייַס קעסטל אָדער קאַסטאַמייזד קעסטל |
| צושטעלן אַביליטי | 10000 שטיק / שטיק / טאָג |
| פאַרב | ראָזעווע, ווייַס, שוואַרץ, בלוי, גרין, מאַראַנץ |
| דימענסיאָנס | Dia90*H46.5mm |
| טיפּ | אַקטיוו |
| ספּעציעל שטריך | פּאָרטאַטיוו, מיני |
| פּראָדוקט וואָג | 125ג |
| Use manual for mini digital speaker | פּאָרטאַטיוו אַודיאָ שפּילער, mobile Phone, קעריאָוקי שפּילער, קאָמפּיוטער, בינע |
| bluetooth speaker wholesale | instrumental music mini portable bluetooth speaker with TF card |
| קוואַליטעט וואָראַנטי | 1 יאָר |
| S/N פאַרהעלטעניש | ≥60dB |
| מאַטעריאַל | אַבס |
| אָפטקייַט ענטפער | 90הז-20כז |
| אַרייַנשרייַב וואָולטידזש | DC5V |
| שורה אין | שטיצן |
זייט דער ערשטער צו רעצענזיע "Wireless keychain waterproof bluetooth speaker”
איר מוזן זיין לאָגד אין צו פּאָסטן אַ באריכטן.






באריכטן
עס זענען קיין באריכטן נאָך.