-44%
wireless mini bluetooth speaker
$15.90 $8.90
| Iinkcukacha Packaging: | white box size:62*20*78mm Ubungakanani bebhokisi:40*33*26i-cm QTY/CTN:90bekhompyutha / baseKapa N.W/G.W:11.5kg/14kg for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| umbala | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, mhlophe, mnyama, luhlaza, luhlaza, orenji |
| Ubukhulu | Dia60*74mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| Product weight | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | ≥95dB |
| eyongezwayo | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Impendulo ye-frequency | 60Hz——18KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Line in | support |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "wireless mini bluetooth speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.








reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.