-25%
ball double horn bluetooth stereo speaker
$48.00 $36.00
| Iinkcukacha Packaging: | double horn bluetooth stereo speake: White box, ibhokisi yombala, ibhokisi isipho, blister packing etc. |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 10 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Iinkcukacha Packaging | White box ,Gift box or customized box |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| umbala | any pantone color is available. |
| Ubukhulu | 90*90*90mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini |
| Product weight | 290g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| vatop bluetooth wireless speakers | new 2 ngo 1 separable channel 2.0 vatop bluetooth wireless speakers manufacturer |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | ≥65dB |
| material | ABS and Aluminium Alloy |
| Impendulo ye-frequency | 150Hz-18KHz |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Funtion | Line in,HFP,A2DP,AVRCP,NFC for option |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "ball double horn bluetooth stereo speaker”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.